Amway Polska dla każdego domu

amwayW roku 1959 niewielka firma Amway, która powstała w Stanach Zjednoczonych Ameryki w latach 50. XX wieku, wypuściła na rynek produkt o nazwie Liquid Organic Cleaner. Był to pierwszy produkt tej firmy i zapoczątkował tysiące kolejnych, które Amway przez następne 60 lat oferowało i nadal oferuje swoim klientom. Do Polski Amway wkroczył w roku 1992 i bardzo szybko zyskał pozytywne opinie. Amway Polska jest najlepiej rozpoznawaną firmą w sprzedaży bezpośredniej, a jej społeczność odnosi najlepsze korzyści w porównaniu do innych firm tej gałęzi gospodarki.

Dla kobiety, dla mężczyzny, dla domu

Amway może poszczycić się najlepszymi opiniami o ich produktach z każdej marki, jaką prowadzi. Są to produkty z wielu branż, jak Nutrilite, oferująca witaminy i suplementy diety, Artistry, czyli produkty do pielęgnacji twarzy i makijażu, a nawet iCook, czyli zestawy naczyń do gotowania i przyrządzania zdrowych posiłków. Oczywiście to nie wszystko. Produkty Amway Polska zadbają o higienę naszej jamy ustnej, skórę męskiej twarzy i włosy, ale też pomogą nam w utrzymaniu porządku w domu, dzięki marce Amway Home.

Amway Home, czyli zadbany dom

Amway Home są produktami przeznaczonymi do czyszczenia, prania oraz zmywania naczyń. Są to detergenty, które idealnie nadają się do domu, w którym na pierwszym miejscu stawia się własne zdrowie i bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Wszystkie detergenty z Amway Home zawierają innowacyjna formułę Bioquest Formula, która zbudowana jest jedynie z naturalnych składników. Dzięki temu produkty te są całkowicie biodegradowalne, czyli ulegają całkowitemu rozkładowi nie zagrażając w żaden sposób środowisku naturalnemu. Ich zaletą jest także duże skoncentrowanie składników aktywnych, co oszczędza nie tylko miejsce, ale też pieniądze. Wśród najpopularniejszych produktów, jakie oferuje Amway Polska w tej marce są środki do prania linii SA8, które oprócz dużej skuteczności wykazują się także niezwykłą delikatnością dla tkanin. Szczególnie polecany jest proszek SA8 Baby do prania odzieży dziecięcej. Większość produktów z tej marki posiada pozytywną opinię dermatologów, a proszek SA8 Baby również pediatrów. Amway Home zdobyła już zaufanie milionów klientów na całym świecie.

Powiadomienie o nowościach

Statystyki

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.